Nový produkt

Kimuse Miao Farba Douyin Celebrity Style Tekuté Očné linky, Nepremokavé Očné linky Cezhraničné Hot Predaj KS606

999 položky

€2.83

-64%

€8.08

Tetovanie Tekuté Očné Linky

Značka: kimuse/Miao Farba

Číslo Položky: 11127

Názov: Tetovanie Tekuté Očné Linky

Netto Obsahom: 1G/0.035 oz

Brutto Hmotnosť: 10g

Čistá Hmotnosť: 7g

Farby: 2-Farba Voliteľná

Veľkosť produktu :12.7*0.90.9 cm

Balenie Veľkosť: 13 cm*1.3 cm*2.1 cm( L * B * H)

Špecifikácia: 12PCS * 60=720

Funkcia Produktu:

1. Non-Rozmazať Vzorec, Nie Rozmazať "Nie, s Textúry Kože Penetrácia, Zbaviť Panda Oči.

2. A Liatie, Plynulé Neprerušované Plný Nib Kolokačných Hladké Očné linky, a Liatie, Štíhla vykrytie nedostatkov, Voľne používať.

3. Farba, Odolnosť Bohaté Farby, Sýtosť Farieb, Nie je Ľahké make-up Odstránenie, Aby Hlboké Očarujúce Oči.

Názov: trvalé Tetovanie očných liniek Pero

Netto obsahom: 1g / 0.035 oz

Brutto hmotnosť: 10g

Čistá hmotnosť: 7g

Farba: 2 farby k dispozícii

Veľkosť produktu: 12.7 * 0.90.9 cm

Veľkosť balenia: 13 cm * 1.3 cm * 2.1 cm (L * b * h)

Špecifikácia: 12pcs * 60 = 720

Vlastnosti produktu:

1. Dlhodobé rýchle sušenie, non halo farbivo rýchle sušenie vzorec, dlhodobé non halo farbivo "nepreniká s textúry kože, ľahko zbaviť panda oči.

2., jedným ťahom, plynulé, bez prerušenia, plný nibs s hladkými očné linky, a liatie, jemné nedostatkov, jednoduché použitie.

3. Zobraziť farbu, trvanlivé farby, sýte farby, nie je ľahké, aby sa z make-up, vytvárať hlboké a očarujúce oči.

ZLOŽENIE:ACRYLATES CROSSPOLYMER, PROPANEDIOL, VODA, CI 77266, PROPYL BENZOATE

Táto Webová stránka Všetkých Komodít v Podstate fotenie Obrázkov, Detailný Popis, Materiál, Veľkosť, veľkosť a.Prosím Vás Ubezpečiť, Nákup.

01 Farebný Rozdiel Popis: pre Fotografiu Strieľať na Pozadí.Svetlo.A Počítač, Monitor Zníženie Miery Spôsobené Rôznymi Komodity Farebný Rozdiel a Farba Bude Trochu Odlišné, nie Ovládať Sortiment, ktorý nepatrí do Kvality.Tovar Skutočného Produktu majú Prednosť.Základné Sú Ručné Spracovanie, na Farebný Rozdiel a Malé Vady, Ktoré Naozaj záleží, Prosím, že ABOUTEVERYTHING a Potom Určiť, Či Sa Už Zakúpili.

02 o Doručenie: Kupujúcich, Aby Platba po Budeme do 48 Hodín (Dva Dni) vykonanie Dodáva Tovar vo vnútri, v Podstate v Štyroch hodín P. M. Predné Zaplatenie Bude v Rovnaký Deň Tovar Vydaný. (okrem nedele) Zásob-out Problém Budeme Telefón Alebo Chcete a Budete Kontaktovať.Dodanie Majú Špecializované Trhanie Personál Skontrolujte Faktúra a Tovar, skontrolovať a Správne a v Faktúru na Podpis po Spolu s Tovarom, Balenie Vydané.

03 Express Logistika: Sme Predvolené Express.Pre Ostatné Vyjadriť Kontaktujte, Prosím, On-Line Služieb Zákazníkom.Ako Vyjadriť Alebo Menej Naliehavo Potrebné Tovaru, Kontaktujte, Prosím, Zákaznícky Servis, Bolo Nahradené inými Express.Hromadného Nákladu Vlasy Logistiky Zásielky, Prosím, a Zákaznícky Servis Popis Posledných Logistika Adresa Spoločnosti, Zásielka Názov Stanice.Aby Ste Mohli v čo Najkratšom Možnom Čase, Posledných Miestach Uvedených Tovarov.Slávnostne Vyhlasujem, Expresné a Logistické Nie Sú Môžeme Horizontálne časti, prosím, Nie na Expresné a Logistické Služby Postoj a Prišiel Čas Dĺžke do Nespokojnosti, ako Sme Hodnotili Podľa.

04 o Prijatí: Dodaný Tovar, Uistite Sa, že som na Znamenie, ako je Rodina, Priatelia, stráže a Iné Znamenie Podobne a ja sa Prihlásiť.Uistite sa, že Miesto po generálnej oprave po Prihláste sa.Ako Tovaru do prepravného Procesu Poškodený Situácie, prosím, Rovno Konektor pre Dodanie Personál Overené Pohľadávky Alebo Odmietne Podpísať.

05 po Predaja: od Dátumu Prihláste sa na Tri Dni, Ak sa Problémy s Kvalitou, Prosím, Včas a Kontaktujte Nás, poskytneme Vrátenie a Výmena Odpoveď, Dávno Už nebude Akceptovať Žiadosti.Ako Kvality Žiadny Problém, Nie si Návrat Spracovanie, Sám Vlastné nepáči, a Obraz Rozdiel Je Príliš Veľký, nepríjemné, Nie Spokojnosť, Alebo Nie, si Predstavoval, Tak Dobrý a Iných Subjektívnych Faktorov, ktoré vedú z Dôvodov, kupujúci Kúpil Výrobok Nie Je Dovolené Vrátiť sa.

06 na Hodnotené: Ste Vernosť Ken Hodnotené Vpred Stála Sila, roogo doručený Tovar Spokojnosti a Náladu Bezstarostnej, Prosím, Dajte Nám Podporiť Dobre Hodnotená, akonáhle je Problém Trochu Spokojnosť Prosím, Včas a Služby Zákazníkom Komunikácie, akýkoľvek Problém sa Môže Rýchlo Vám Vyriešiť, Prvýkrát Odstrániť Svoje Pochybné a Nespokojnosť aj Vy Jednu Príjemnú Náladu.

 • Špecifikácia: Standard Specifications
 • Číslo položky: 11127
 • Cieľový Používateľ: Univerzálny
 • Kategória Produktu: Očné linky
 • Vodotesný / Odolný Proti Vode: Áno
 • Čas Použiteľnosti: 3 rokov
 • Číslo Certifikátu: 2018220369
 • Číslo Modelu: KS606
 • Farba: čierna
 • NET WT: 7G
 • Príprava: Ceruzka
 • Model: KS606
 • Zložka: včelí vosk
 • Certifikácia: GZZZ
 • Či Cezhraničné Dodanie Tovaru: Is
 • Účinok: Upravený
 • Výhody: Dlhá životnosť, Ľahké Nosenie, Rýchla/Rýchle Suché, Prírodné
 • Krajina/Región Výroby: Čína
 • GZZZ: YGZWBZ
 • Množstvo: 1

Štítky: predseda, 4d vlákniny lash mascara, 24-hodinové rúž, obočie ceruzka, tváre mascara, tieň, jeffree hviezda, červený rúž, kimuse rúž, popfeel.

Napísať recenziu

Kimuse Miao Farba Douyin Celebrity Style Tekuté Očné linky, Nepremokavé Očné linky Cezhraničné Hot Predaj KS606

Kimuse Miao Farba Douyin Celebrity Style Tekuté Očné linky, Nepremokavé Očné linky Cezhraničné Hot Predaj KS606

Napísať recenziu

Súvisiace produkty