Nový produkt

LT1766 LT1766EFE LTC1766EFE

999 položky

€18.28

Tipy:nedávnej vznik veľa ľudí, ktorí používajú softvér, skopírujte obchod, baby,sme sa sťažnosti na konci,som Divízie obchodu meno"Shenzhen Heng source e-Commerce ",Wang číslo"Hyung zdroj Elektronický" v Taobao iba tento jeden,žiadne obchody,v snahe vyhnúť sa stratám,prosím, starostlivo identifikované tak,aby sa oklamať!

Vitajte na patronize

Cez 888 yuan doprava zadarmo s Express pre Yuantong,iné kuriérske 900 yuan Doprava Zadarmo ,

(SF vylúčené)ak máte otázky, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis,Ďakujem!!!

Keďže pôsobíme v elektronických komponentov plemeno veľmi veľa,no po jednom odovzdať, ak ste v našom obchode nemôžete nájsť požadovaný model,prosím, kontaktujte nás ,budeme veľmi čoskoro pre vás úvodzoviek.

Profesionálna podpora IC :domáce spotrebiče, IC ,auto IC ,komunikácia IC IC a iných elektronických súčiastok

Package:SMD( SOP ),in-line( DIP ),štyri (QFP) ,triode,dióda,modul, PLCC

Tento obchod na podporu s jedným Všetky :napájanie IC,rezistor, kondenzátor, induktory,prepínače, USB, zásuvky ,dve triodes,optické spojky série, IC elektronické komponenty atď.

1. Vzhľadom k kupujúci kúpiť prvok čas,pre prevzatia tovaru času na rôzne požiadavky,plus provincie a mimo provincie prijatia tovaru podľa hmotnosti a času je iný,odlišný Express Spoločnosti rýchlosť doručenia je tiež rôzne,takže osobitné prepravné cenu, prosím, kupujúci pred vykonaním prvého kontaktu ,sme predvolené vlasov prostredníctvom Express Kuriéra ( Z T O ) , stále ťažké výrobky preferovaný Deppon Vyjadriť a odovzdať Kuriéra ,urgentné zásielky na SF Express ,prepravné platené poplatky,obmedzenie porovnanie je zaručené, ako je popísané vyššie Express menej ako alebo iné okolnosti, ktoré je potrebné zmeniť na iné kuriéra, prosím, kontaktujte nás.

2 . Vzhľadom na rovnaký druh elektronického komponentu modelov výrobcu je niekedy celý rad výrobcov,niekedy dátum výroby je aj viac,takže obrázky sú len pre referenčné účely ,len všeobecne poskytujú výrobcovia obrázok kupujúci odkaz,niekedy malá časť modelu, keď doručenia nesmie byť v súlade s obrázkami výrobcov zásielky,samozrejme, čas umožňujúci tiež budeme bezodkladne so zákazníkmi, popísané jasne,takže kupujúcemu, ak prvkov prísnejšie požiadavky,prosím o kúpu prvok bude mať príponu alebo výrobcov a iné špeciálne požiadavky ,obráťte sa na zákaznícky servis popis alebo v komentároch na písomné vyhlásenia, s cieľom uspokojiť potreby zákazníkov.

3. O kupujúceho na prihlásenie na package :sme každý balík je spoľahlivým a bezpečným spôsobom zabalený dobre a dobré,ale niekedy kuriér spoločnosti drsné dodanie spôsobí komponentov je poškodený alebo chýba. Výsledná strata môže požiadať Express Spoločnosti na náhradu škody. Prihláste sa ak máte nájsť balík poškodený, zatiaľ čo nahá vo vnútri elektronických komponentov,prosím, uistite sa, že ste starostlivo skontrolovať tovar. Kupujúci kontroly, prosím, ovládanie kúpe modelu a či číslo je nesprávne a balíček je poškodený,prosím mieste odmietnuť,potom v súlade s Expresné objednávky na prepravu strane telefón, kontaktujte nás,do nášho procesu.

4. O platby :PayPal priatelia, prosím, priame platby. Provincia Guangdong možno na dobierku,teda, kuriérom na dobierku. Nie je Alipay priateľmi nás môžete kontaktovať prostredníctvom iných platformách do obchodu alebo priamo prevodom na náš Bankový účet,náš prijatí platby okamžite dodanie,zabávať záznam môže byť certifikované,si môžete byť istí! Prosím, svoj čiastka bude dodaciu adresu. Meno. Telefón a úhrady suma a chcete dieťa modely poslal k nám,aby sme sa včas a správne loď na vás.

5. Po-predajný servis:po prijatí tovaru, ak majú nejaký problém ,prosím, obráťte sa na obchod, budeme vás obratom vám riešenie,nie v obchode kúpiť komponenty a bol na stroj na zváranie,strihanie PIN alebo kupujúcim prevádzkové chyby a iných umelých spôsobuje prvok k vyhoreniu,a na oplátku spôsobom, pretože obal nie je silný a poškodený,tento obchod nebude mať exchange,non-problémy s kvalitou náhrada poštovného, ktoré kupujúci je zodpovedný za.

Pro,tovar doručený,prosím, nezabudnite obľúbený obchod Oh,a dať chválu+obchod sa hodnotenia Oh,zákazníkov vyššie, zavesiť Zdrojov, Elektronika, vaša spokojnosť je naša snaha.

═☆Vitajte na nákup našich produktov,si nakupovanie šťastný.

  • Chrániť Funkcia: Zapečatené
  • Zdroj Napájania: AC
  • Teória: Solid State Relé
  • Číslo Modelu: 0
  • Napätie: 0
  • Kontakt Zaťaženie: Nízka Spotreba
  • Použitie: Všeobecné Účely

Štítky: lt1766efe.

Napísať recenziu

LT1766 LT1766EFE LTC1766EFE

LT1766 LT1766EFE LTC1766EFE

Napísať recenziu

Súvisiace produkty